PŘIDEJTE SE K NÁM!

Vyrábíme a vyvíjíme 3D tiskárny Original Prusa, pravděpodobně nejznámější a nejpoužívanější 3D tiskárny na celém světě. Přímo z Prahy odešleme každý měsíc více než 9000 tiskáren, které dodáváme přímo koncovým zákazníkům.

Během posledních pěti let jsme se vypracovali z malé firmy o třech lidech v nejrychleji rostoucí technologickou firmu ve střední Evropě podle Deloitte.

Nechceme se ale stát zatuchlou korporací. Rychle reagujeme na změny a neustále se snažíme vylepšovat vše, co děláme. Když to bylo během koronavirové krize potřeba, upravili jsme například výrobu tak, abychom mohli vyrábět ochranné obličejové štíty pro naše lékaře.

Naše tiskárny vyvíjíme doslova od začátku až do konce – vymýšlíme nové technologie, navrhujeme hardware, vyvíjíme firmware, software i weby, testujeme, sestavujeme a balíme. Máme i vlastní nonstop zákaznickou podporu v hlavních světových jazycích.

Veškerý hardware i software vyvíjíme jako open source, vyrobit si jej tak může každý. Ale naše značka Original Prusa i3 je zárukou kvality, za kterou si stojíme.

aq_block_4

165

počet zemí, kam dodáváme naše tiskárny

4500

O TOLIK PROCENT JSME VYROSTLI V POSLEDNÍCH ČTYŘECH LETECH

9000

POČET TISKÁREN, KTERÉ KAŽDÝ MĚSÍC DORUČÍME ZÁKAZNÍKŮM

600

POČET ČLENŮ NAŠEHO TÝMU

O PRUSA RESEARCH

Nezapomeňte si zapnout české titulky

PROČ PRACOVAT U NÁS?

pár obecných informací...

Úvazek

Primárně hledáme kolegy na plný úvazek v Praze, ale ozvat se nám mohou i zájemci o brigádu.

Místo

Nechceme rozdělovat firmu na kanceláře v centru a výrobu v polích za Prahou, jako to dělají všichni ostatní. Záleží nám na tom, abychom byli všichni společně na jednom místě s dobrou dopravní dostupností. Proto máme k dispozici téměř 6000 m² jen pár minut od metra Nádraží Holešovice.

Benefity

Našim kolegům nabízíme celou řadu firemních benefitů - slevy na firemní produkty, stravenky, sick day, očkování, mobilní tarify pro rodinné příslušníky, apod. Samozřejmostí je pak dobrá káva a především přístup do Prusalabu, toho nejlepšího maker-spacu na světě!