X
Original Prusa MINI je tady! Chytrá a kompaktní 3D tiskárna pro každého jen za 9 990 Kč vč. DPH!

PŘIDEJTE SE K NÁM!

Vyrábíme a vyvíjíme 3D tiskárny Original Prusa, pravděpodobně nejznámější a nejpoužívanější 3D tiskárny na celém světě. Přímo z Prahy odešleme každý měsíc více než 6000 tiskáren, které dodáváme přímo koncovým zákazníkům.

Během posledních pěti let jsme se vypracovali z malé firmy o třech lidech v nejrychleji rostoucí technologickou firmu ve střední Evropě podle Deloitte. A nehodláme se jen tak zastavit.

Naše tiskárny vyvíjíme doslova od začátku až do konce – vymýšlíme nové technologie, navrhujeme hardware, vyvíjíme firmware, software i weby, testujeme, sestavujeme a balíme. Máme i vlastní nonstop zákaznickou podporu v hlavních světových jazycích.

Veškerý hardware i software vyvíjíme jako open source, vyrobit si jej tak může každý. Ale naše značka Original Prusa i3 je zárukou kvality, za kterou si stojíme.

aq_block_4

O PRUSA RESEARCH

Nezapomeňte si zapnout české titulky

PROČ PRACOVAT U NÁS?

pár obecných informací...

Úvazek?

Primárně hledáme kolegy na plný úvazek v Praze, ale ozvat se nám mohou i zájemci o brigádu.

Místo?

Nechceme rozdělovat firmu na kanceláře v centru a výrobu v polích za Prahou, jako to dělají všichni ostatní. Záleží nám na tom, abychom byli všichni společně na jednom místě s dobrou dopravní dostupností. Proto máme k dispozici téměř 6000 m² jen pár minut od metra Nádraží Holešovice.

Benefity?

Našim kolegům nabízíme celou řadu firemních benefitů - slevy na firemní produkty, stravenky, sick day, očkování, mobilní tarify pro rodinné příslušníky, apod.

160

počet zemí, kam dodáváme naše tiskárny

4500

O TOLIK PROCENT JSME VYROSTLI V POSLEDNÍCH 4 LETECH

6000

POČET TISKÁREN, KTERÉ KAŽDÝ MĚSÍC DORUČÍME ZÁKAZNÍKŮM

450

POČET ČLENŮ NAŠEHO TÝMU

Aktuální nabídka volných míst

KOORDINÁTOR ROZVOJE TRHŮ

Řada věcí jde dělat přímo z Prahy, na některé ale potřebujeme lidi přímo na místě. Chceš nám pomoct vybudovat síť country managerů po celém světě a koordinovat jejich činnost? Máš s podobnou prací zkušenosti? Určitě tě rádi přivítáme.

Více informací

Účetní

Do finančního oddělení hledáme účetní, která má zájem přispět k hladkému provozu a rozvoji firmy. Hledáme někoho s analytickým myšlením, smyslem pro detail a dvěma roky praxe na podobné pozici. Více informací najdete na speciální stránce k pozici.

Více informací

SPECIALISTA B2B PRODEJE

Naše tiskárny využívají firmy a instituce z celého světa. Chceme jim nabídnout co nejlepší podporu a zacílit i na nové segmenty. Proto hledáme toho správného člověka se zkušenostmi se zahraničním sales, který se nebojí nových výzev.

Více informací

VÝVOJÁŘ SOFTWARE (C++)

Vedle 3D tiskáren vyvíjíme i vlastní software. Do našeho PrusaSliceru jsme implementovali řadu unikátních funkcí a chceme jej dále rozvíjet. Do týmu tím pádem hledáme schopné C++ developery, kteří nám pomohou nejen s vývojem jádra i frontendu PrusaSliceru, ale měli by chuť podílet se i na dalších projektech.

Více informací

SENIOR VÝVOJÁŘ EMBEDDED C++

Umíš dobře programovat firmware a troufáš si na procesory ARM v nejúspěšnější firmě vyrábějící 3D tiskárny? Do nového projektu řídících desek pro naše tiskárny hledáme zkušené vývojáře, kteří chtějí implementovat nejnovější technologie v oboru 3D tisku u vedoucí firmy v oboru.

Více informací

VÝVOJÁŘ 3D TISKÁREN

Dokončil jsi vlastní projekt na Arduinu, kde jsi musel vyřešit spoustu překážek? Výborně! Měl bys umět C++ pro firmware úpravy (modifikovaný Marlin), mít zkušenosti s 3D modelováním (OpenSCAD a FreeCAD) a ideálně za sebou i nějaké vlastní projekty, na kterých ukážeš, že umíš věci dotahovat.

Více informací

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

V našem podání je marketing hlavně o práci s komunitou, influencery a o výkonostní reklamě. Nefungujeme jako korporace a pokud máš zkušenosti s provozem e-shopu nebo jiného byznysu v zahraničí, otevřeme před tebou nové možnosti rozvoje.

Více informací

PYTHON BACKEND/FRONTEND VÝVOJÁŘ

Nově budujeme malý agilní tým, který vyvíjí webovou službu umožňující distribuci tiskových úloh na síťově zapojené 3D tiskárny. V týmu řešíme frontendové HTML/JS rozhraní, zpracování velkého objemu dat a backend server, včetně napojení na tiskárny s využitím protokolu MQTT.

Více informací

VÝVOJÁŘ WEB. APLIKACÍ

Pro správu a rozvoj našich webů hledáme vývojáře se zkušenostmi s React.js a CMS WordPress (očekává se schopnost psát vlastní plug-iny a šablony). Neobejdeš se bez znalosti CSS3 / HTML / JavaScript, ideálně v kombinaci s CSS preprocesory.

Více informací

Napište nám!


This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.