ORIGINAL PRUSA MINI+

CHYTRÁ KOMPAKTNÍ OPEN-SOURCE 3D TISKÁRNA OD JOSEFA PRŮŠI

Od listopadu 2020 rozesíláme vylepšenou Original Prusa MINI+ s novou SuperPINDA sondou! Více se dočtete v našem článku na blogu!

PŘEDSTAVUJEME VÁM NAŠI NOVOU KOMPAKTNÍ 3D TISKÁRNU SE VŠEMI VÝHODAMI A VYCHYTÁVKAMI, KTERÉ BYSTE OD TVŮRCŮ OCEŇOVANÝCH TISKÁREN ORIGINAL PRUSA I3 MK2 A MK3S MOHLI OČEKÁVAT! JE TO VELKÁ TISKÁRNA V MALÉM TĚLE.

VYNASNAŽILI JSME SE, ABYCHOM DO TĚLA ORIGINAL PRUSA MINI A CENOVKY 10990 KČ (S DPH) VMĚSTNALI CO NEJVÍCE UŽITEČNÝCH FUNKCÍ. MINI SE HODÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY, FIRMY S TISKOVÝMI FARMAMI I DO UČEBEN.

SPOUSTU ZAJÍMAVÝCH DETAILŮ O MINI SE DOZVÍTE NA BLOGU A VE VIDEU! PŘEČTĚTE SI TAKÉ O VYLEPŠENÉ MINI+

aq_block_5

 

CHYTRÁ
TISKÁRNA PRO ZAČÁTEČNÍKY

 

 

DOSTUPNÁ
SEKUNDÁRNÍ TISKÁRNA

 

 

SPOLEHLIVÁ
TISKÁRNA PRO TISKOVÉ FARMY

TISKNĚTE NĚKOLIKANÁSOBNĚ RYCHLEJI

I když má velká tisková plocha své nepopiratelné výhody, díky paralelnímu tisku můžete vyrábět menší díly rychleji.

Díky kompaktním rozměrům se naše MINI +vejde prakticky kamkoliv. A když tiskovou úlohu rozdělíte mezi dvě a více tiskáren, ušetříte spoustu času!

MINI+ jsme navrhli tak, aby z ní byl výkonný pracant pro tiskové farmy, tudíž dosahuje stejné úrovně spolehlivosti jako naše ostatní tiskárny Original Prusa.

aq_block_15

HLAVNÍ VLASTNOSTI

VELKÁ TISKÁRNA V MALÉM TĚLE

MINI+ se může pochlubit tiskovou plochou 18×18×18 cm a vlastnostmi, které odpovídají "velkým" tiskárnám. Má automatickou kalibraci všech tří os, vyměnitelné trysky, síťovou konektivitu, tisk z USB, LAN, barevný displej... je to zkrátka spousta funkcí v malém těle.

VYMĚNITELNÉ TISKOVÉ PLÁTY

Sundavání výtisků nemůže být o moc snazší. Díky magnetické vyhřívané podložce a vyměnitelným tiskovým plátům můžete výtisky jednoduše oddělit od podložky tak, že ji prostě ohnete - výtisk odskočí sám. Povrch je nenáročný na údržbu a existuje ve dvou provedeních: hladký a zrnitý.

CHYTRÉ FUNKCE A TISK NA 1 KLIK

Automatická kalibrace všech tří os, automatický Mesh Bed Leveling díky nové vylepšené SuperPINDA sondě, diagnostika, ethernet, aktualizace firmwaru z internetu... MINI+ je prošpikovaná šikovnými technologiemi, díky kterým je 3D tisk snazší než když dříve. Zkrátka jen vložíte USB disk a jedním stisknutím začnete tisknout.

32BITOVÁ ELEKTRONIKA A BEZPEČNOSTNÍ PRVKY

Větší výkon, více funkcí. Naše zcela nová 32bitová základní deska jménem Buddy má tiché drivery krokových motorů Trinamic 2209 a za méně peněz poskytne více funkcí. Tiskárna navíc obsahuje trojici termistorů a důležité bezpečnostní prvky.

PLNÁ PODPORA V PRUSASLICERU

Original Prusa MINI je plně podporována v našem open-source sliceru jménem PrusaSlicer. Jedná se o skvěle vybavený nástroj obsahující vše, co potřebujete pro exportování perfektních tiskových souborů. PrusaSlicer má otestované profily pro tisk všech podporovaných materiálů a pravidelně jej aktualizujeme.

ŠPIČKOVÁ TECHNICKÁ PODPORA

Vždy nám jde o to, abyste mohli co nejrychleji a bez problémů začít tisknout. K našim tiskárnám dodáváme návody v češtině a poskytujeme 24/7 technickou podporu prostřednictvím e-mailu i živého chatu. Můžete využít i naše centrum nápovědy a komunitní fóra.

FULL SPECIFICATIONS

Tiskárna Original Prusa MINI+ Original Prusa i3 MK3S+
Tisková plocha 18×18×18 cm (7"×7"×7") 25×21×21 cm (9.84"×8.3"×8.3")
Výška vrstvy 0.05 - 0.25 mm s tryskou 0.4 mm 0.05 - 0.30 mm s tryskou 0.4mm
Maximální rychlost posuvu 200+ mm/s 200+ mm/s
Maximální teploty 280 °C / 100 °C (536 °F / 212 °F) 300 °C / 120 °C (572 °F / 248 °F)
Elektronika Naše vlastní 32bitová základní deska Buddy s STM32 a tichými drivery Trinamic 2209 Einsy RAMBo - 8bitová základní deska s drivery Trinamic 2130 vyvinutá ve spolupráci s Ultimachine
Extruder Bowden systém s převodovým poměrem 3:1 Direct Drive (Přímý pohon)
LCD obrazovka 2,8'', 65 tisíc barev Monochromatické LCD
Tiskový povrch Magnetická vyhřívaná podložka s vyměnitelnými tiskovými pláty Magnetická vyhřívaná podložka s vyměnitelnými tiskovými pláty
Průměr filamentu 1.75 mm 1.75 mm
Podporované materiály PLA, PETG, ASA, ABS, Flex Jakýkoliv termoplast včetně nylonu a polykarbonátu
Senzor filamentu Volitelný upgrade Zabudovaný
Zotavení ze ztráty napájení Budoucí softwarový update, přesnost na jednu vrstvu Hardwarové, přesnost na jednu řádku G-codu
Připojení k LAN Zabudované Přes Raspberry Pi
Wi-Fi připojení Separátní ESP Wi-fi karta (volitelné příslušenství, dostupné později) Přes Raspberry Pi
Pokročilé senzory 3 termistory, senzor větráků 4 termistory, senzor větráků
Kalibrace Automatická, Mesh Bed Leveling Automatická, Mesh Bed Leveling
Zdroj tisku USB disk, LAN MicroSD karta
Aktualizace firmwaru přes USB disk, LAN USB kabelem (z PC)
Zdroj 160W, externí adaptér (Mean Well nebo Delta - v závislosti na regionu) 240W Delta zdroj vyrobený na zakázku, hardwarové zotavení ze ztráty napájení

6 DŮVODŮ PROČ SI KOUPIT MINI+

JEDINEČNÝ POMĚR CENA/VÝKON

MINI+ jsme navrhli tak, aby byla skutečným 3D tiskovým dříčem. Díky kompaktním rozměrům můžete i na omezeném prostoru založit 3D tiskovou farmu a produkovat jakékoliv výtisky mnohem rychleji. Příznivá cena dělá z MINI skvělou první 3D tiskárnu pro každého.

SKVĚLÁ 24/7 ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Jsme tu pro Vás. Máme 24/7 zákaznickou podporu prostřednictvím chatu a emailu. Pomůžeme vám začít s 3D tiskem a s řešením problémů. Máme i vlastní uživatelské forum s obrovskou komunitou 3D tiskařů a centrum nápovědy.

JEDNODUCHÁ STAVBA - 3 DÍLY

Original Prusa MINI+ používá jednoduší design, ale zachovává si stejnou úroveň kvality a spolehlivosti jako ostatní 3D tiskárny z rodiny Original Prusa. Tiskárna se skládá ze 3 dílů - ty spojíte, spustíte automatickou kalibraci a můžete tisknout!

PŘIPRAVENÁ TISKOVÁ NASTAVENÍ

Original Prusa MINI+ má plnou podporu v našem open-source programu, PrusaSlicer. Na vývoji pracuje náš vlastní tým, který zajišťuje pravidelné aktualizace a programování nových funkcí pro co nejefektivnější používání. Společně s PrusaSlicerem poskytujeme i hotová a otestovaná tisková nastavení pro všechny podporované materiály.

OPEN-SOURCE DESIGN A KOMUNITA 3D TISKAŘŮ

Všechny díly jsou open-source. Máme obrovskou a stále rostoucí 3D tiskařskou komunitu - podívejte se na Facebookové stránky a skupiny a na naše YouTube videa! Je to skvělá inspirace a nepřeberná studnice 3D tiskových tipů, triků - koupě tiskárny je jen začátek!

KVALITA GARANTOVANÁ JOSEFEM PRŮŠOU & PRUSA RESEARCH

Prusa Research s.r.o. je společnost zabývající se výrobou 3D tiskáren. Byla založena Josefem Průšou, jedním z hlavních vývojářů v Open Source projektu RepRap, v roce 2012. Z malého start-upu se rychle rozrostla na velký team s stovkami zaměstnanců a více něž 150 tisíci vyrobenými 3D tiskárnami. Prusa Research zároveň vyvíjí open-source software PrusaSlicer a vlastní filament - Prusament.

Kvalita garantovaná Josefem Průšou a Prusa Research

Plná záruka a 60denní lhůta na vrácení peněz

Prusa Research je firma se sídlem v Praze, která se zabývá vývojem a výrobou 3D tiskárem. Společnost založil v roce 2012 Josef Průša, jeden z hlavních členů open-source projektu RepRap.

Veškerý vývoj a produkce se odehrává pod jednou střechou v pražských Holešovicích. Od roku 2012 rozeslala firma přes 150 tisíc 3D tiskáren do celého světa. Tiskárny Original Prusa si vysloužily chválu po celé zeměkouli.

Prusa Research vyvíjí i vlastní slicovací software PrusaSlicer a vyrábí vlastní filament jménem Prusament ve špičkové kvalitě.

Výrobky firmy jsou kryty mezinárodní zárukou a je poskytována i 60denní lhůta na vrácení peněz (podléhá záručním podmínkám).

aq_block_60
aq_block_62

Kontaktujte nás!

Zajímá vás něco dalšího? Potřebujete poradit? Jsme tu pro vás! Napište nám zprávu a my se vám ozveme 🙂    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.