Martin Rezler přechází z Foxconnu do Prusa Research


Martin Rezler (35 let) nastupuje od května do společnosti Prusa Research a to na pozici Operations Director. V jednom z největších světových producentů 3D tiskáren pro poloprofesionální a domácí použití bude mít Martin na starost vedle samotné výroby 3D tiskáren i hospodaření se zdroji a skladové hospodaření.

Martin Rezler do Prusa Research nastupuje po 9 letém působení v globální společnosti Foxconn, která je uznávaným globálním leaderem v poskytování kompletních řešení v oblasti IT a produkci spotřební elektroniky až po výrobu součástek pro komunikační a elektronická zařízení.

Martin Rezler prošel ve Foxconnu několika pozicemi, od roku 2012 zastával pozici Senior Warehouse Specialist, kde měl na starost tým specialistů a inženýrů. Úkolem týmu bylo zefektivnění a automatizace procesů.

Pokud Martin nepracuje, zajímá se o všechny novinky v oboru, testuje nové aplikace, nasává vše okolo e-commerce a internetového marketingu. Věnuje se také rodině, ale baví ho i vše, kde je vůně benzínu, nejvíce motorky.