Kniha Základy 3D tisku od Josefa Průši

 

Víte, co je to ABS, PLA, PET, SLS, FDM, DMLS a další velká spousta zkratek? Pokud jste v 3D tisku nováčkem, musí vás zákonitě mást. Než abych vás nechal strávit hodiny googlením, rozhodl jsem se dát dohromady praktický přehled, po jehož přečtení budete vědět o 3D tisku téměř tolik jako já. Tedy skoro. Mých 10 let zkušeností se takhle rychle předat nedá, ale mohu se o to alespoň pokusit a vy pak rozhodně budete vědět dost na to, abyste se na 3D tiskárnu mohli dívat jako na partnera, ne jako na černou magii.
 

  • Více než 60 stránek o 3D tisku
  • Průvodce materiály
  • Vše o 3D tisku od A do Z
  • Průvodce výběrem 3D tiskárny
  • …a mnohem více!

Můj e-book o 3D tisku si můžete buď koupit, nebo jej získat zdarma po zadání e-mailu a odsouhlasení zpracování osobních údajů níže. Pokud zvolíte první možnost, knihu získáte za 99 Kč v papírové podobě a vaše osobní údaje nebudeme zpracovávat. V případě že využijete druhou možnost, knihu obdržíte v elektronické podobě zcela zdarma. Budeme vám pak občas posílat novinky, pozvánky na webináře, kde radím, jak správně tisknout, a další věci ze světa 3D tisku, o nichž si myslím, že by se vám mohly hodit. Samozřejmě, kdykoliv se můžete odhlásit a opravdu nikdy nebudeme posílat nevyžádanou reklamu.

– Josef Průša

Nesouhlasím se zasíláním newsletteru a chci koupit knihu o 3D tisku za 99 Kč

12-300x168
Josef Průša je nezávislým vývojářem 3D tiskáren už od roku 2009. Jeho 3D tiskárny jsou jedny z nejpoužívanějších na celém světě.
http://www.josefprusa.cz
PrusaPrinters.org
O Prusa Research