Volná místa

Printer Model Distribution_3Vyrábíme a vyvíjíme 3D tiskárny Prusa i3, pravděpodobně nejznámější a nejpoužívanější 3D tiskárnu na celém světě. Je totiž open source, vyrobit si ji tak sice může každý, ale jako u všeho hrozně záleží jak. Vyrostli jsme během jednoho roku ze tří lidí a jednotek vyrobených tiskáren na tým téměř třiceti, co zvládne poslat do světa měsíčně tiskáren stovky. Ty naše vyrobené v Praze používají i v takových exotických místech jako Ulánbátar v Mongolsku nebo GuatemalaJsme na to patřičně hrdí. Chceme růst dál, víme, že za další rok budeme opět desetkrát větší a k tomu potřebujeme dobrý tým. Hledáme samostatné lidi s orientací na výsledek, kterým nebudeme muset stát za zády a kontrolovat je. Co se chtějí učit nebo naopak budou učit nás. Že 3D tisku nerozumíš? Většina z nás před rokem také ne. Kolegů hledáme hodně a na různé pozice, klidně i s přesahem do více oblastí a ne všechno je práce na plný úvazek. Např. pokud už znáš naši tiskárnu, spravovat fórum se dá klidně z domova po večerech… Primárně ale hledáme na HPP v Praze.

Podívejte se na mapku, kde všude tisknou na 3D tiskárně vyrobené a odeslané z pražského Karlína. Každý bod je PSČ s jednou nebo více tiskárnami 🙂

Marketing

Naším trhem je celý svět. Chtěl (nebo chtěla.. ) by sis zkusit, jaké je to dělat kampaň pro USA nebo třeba pro Peru? Myslíme si, že to děláme hodně dobře, ale stejně určitě potřebujeme vylepšit PPC, komunikaci na sociálních sítích, máme velké mailing listy lidí, co mají zájem o 3D tisk a chceme jim posílat zajímavý obsah. Potřebujeme důkladně analyzovat chování našich zákazníků, ať se máme v plánování o co opřít. Koupě 3D tiskárny není moc impulzivní nákup. Podle čeho a jak dlouho se rozhodují? Primárně potřebujeme zkušenosti s výkonnostním marketingem v e-commerce. Budujeme ale brand a edukujeme, takže se nemusí prodávat okamžitě. Chceme hledat influencery, aby o nás ještě více psali v celosvětových mediích. Účastníme se výstav a konferencí v mnoha státech… Přijmeme aktivního člověka s přesahem, co se nebojí zkoušet nové věci, nebo už toho hodně vyzkoušel. Samozřejmě ale nepohrdneme ani specialistou.

3D tiskař

Měl bys být trochu hračička a modelář, a pokud ti ukážeme http://www.thingiverse.com/thing:42198 nebo http://www.thingiverse.com/thing:843561, budeš to chtít vytisknout. No není naprosto úžasné, co dělá James Bruton? Chceme, abys detailně proniknul do 3D tisku, tisknul všechno možné a o tom, jak to děláš, se chtěl podělit s ostatními a dokázal připravit podklady tak, aby z toho kolega nebo ty mohl udělat hezký článek nebo video návod. Nejlepší ale je, pokud už naši tiskárnu máš a máš dostatečně zkušeností.

Král obsahu

Chceme připravovat články a videa o tom, k čemu se hodí 3D tisk a jak to konkrétně dělat. Potřebujeme, aby sis to ale i trochu managoval a plánoval, co a kde se bude publikovat. Co půjde na Youtube, co se hodí do newsletteru, z čeho se udělá jenom návod. Jakou firmu oslovit a udělat např. představení 3D tisku a případovku speciálně pro architekty. Obsah připravujeme už ale primárně pro zahraničí a ideální jsou zkušenosti z online medií nebo vlastního blogu.

Zákaznická podpora

Spokojený zákazník je pro nás nejdůležitější a snažíme se vždy vyhovět. Každý email chceme mít zodpovězený nejpozději do hodiny, držíme i 24/7 livechat. To je 720 hodin měsíčně, nebo skoro 5 klasických pracovních úvazků. Zákazníci se ptají i na techničtější věci, nutná je angličtina a ideálně i další světový jazyk – španělština, italština

Community manažer/technická podpora

Máme hodně aktivní fóra, kde diskutují tisíce lidí z celého světa. Nechceme je nechávat bez dohledu a pomoci. Musíš znát do detailů 3D tisk a naši tiskárnu a být schopný odpovědět i na komplikované dotazy.

Partneři a distribuce

Máme stovky poptávek z celého světa. Chtějí nás distribuovat v Íránu i v USA. Potřebujeme zkušenosti, na co si dát pozor, jak fungují cla a doprava do celého světa, jak správně připravit množstevní slevy a promo materiály. Naplánovat strategii pro vstup do nového trhu. A samozřejmě nadšení, že buduješ něco opravdu velkého.

Výroba (na tuto pozici momentálně nehledáme)

Máš dobrý pocit, že za tebou po směně zůstanou desítky pečlivě připravených zdrojů nebo trysek, ze kterých bude radost tisknout? Takových je mezi námi hodně. Staráme se, abychom nebyli klasická pásová „montovna“, ale aby se u nás dělalo dobře.

Škálování výroby(na tuto pozici již nehledáme)

Je velký rozdíl, když vyrábíte desítky, nebo stovky a tisíce kusů. Hledáme pomoc a zkušenosti s masivním škálováním, optimalizací a automatizací výroby – musíme vyrábět 10x víc.. Chceme mít roboty na přípravu spojovacího materiálu, systémy na automatickou kontrolu kvality a efektivní proces, který dává velice malý prostor pro lidské chyby.

Softwarový vývoj

Stavíme si vlastní vývojový tým. Potřebujeme dělat vlastní Slicer, desktopový program, který používají naše tiskárny na převod 3D modelů do gcodu, kterému rozumí tiskárna. Žádné řešení na trhu nás úplně neuspokuje a víme, jak to udělat mnohem lépe. Potřebujeme ale dělat i webové projekty – cloudový slicing, vlastní tržiště s 3D modely… všechno pro stovky tisíc uživatelů a celosvětový zásah.

Hardwarový vývoj

Máš vlastní projekt na Arduinu? Baví tě ve volném čase tvořit hardware od prvního bitu firmwaru do poslední části krytu a chtěl bys to dělat 24/7? 🙂 Společně s Josefem budeš dělat na dalších tiskárnách! Každý náš projekt má ve chvíli publikace tisíce uživatelů po celém světě a na každém si vyzkoušíš nové technologie.

Zaujala tě nějaká pozice a chceš nám pomoc? Pošli nám životopis na info@prusa3d.cz!

Josef Průša a Ondřej Průša